<
Upozorňujeme kupující, že vzhledem k ruční výrobě se mohou jednotlivé kusy výrobků od vzoru lišit.

Informace pro zákazníky

Jak nakupovat?

Pokud si nejste jistí zvolenou velikostí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme vybrat tu sprvánou.

Je-li zboží skladem odesíláme ho nejpozději do 5 pracovních dní od uhrazení. V případě časové prodlevy, z jakéhokoliv důvodu, Vás budeme informovat e-mailem. O dodání zboží na objednávku (speciální velikost, či větší množství kusů od jednoho vzoru) Vás budeme informovat e-mailem. 

Při objednání, vyplňte prosím Vaše telefonní číslo a e-mail, aby se s Vámi mohl spojit kurýr a sdělil vám čas doručení. Číslo zásilky obdržíte e-mailem. Pokud si zásilku necháte poslat do zaměstnání uveďte prosím i název firmy, ulehčí to práci a čas kurýrovi.

Platby převodem uhraďte na náš účet 2301331742/2010, Fio banka.

(pro platby ze SR je tento účet: IBAN: CZ1320100000002301331742, SWIFT/BIC FIOBCZPPXXX).

K přepravě zásilek využíváme Českou poštu a Zásilkovnu

Zásilky jsou odesílány v pracovní dny.

 

Vrácení zboží?

Balíček dorazil, jenže... nesedí velikost, neodpovídá Vašim představám? Pak máte možnost zboží vrátit během 14denní lhůty od data jeho převzetí. 

Napište nám e-mail na info@bavleg.cz s informací o vrácení nebo s žádostí k výměně. S výběrem velikosti všem rádi poradíme.

Abychom věděli, od koho se nám objednávka vrací, případně na jaký účet máme vrátit částku za vrácené zboží, vyplňte, prosím, tento formulář a odešlete ho spolu s vraceným zbožím.

Balíček odešlete zpět a) poštou (doporučujeme cenné psaní) na adresu Lucie Batková, Nad Olšinami 448/3, Praha 10 100 00
                                  b) využijte podací místo Zásilkovny. Nahlaste kód: 96671404 a obsluha vytiskne potřebný odesílací štítekTato služba stojí 60 Kč. Cenu vám následně odečteme od vracené částky.